Lesrooster

/Lesrooster
Lesrooster2018-10-30T21:13:21+00:00

ALLE LESTIJDEN OLYMPIA HOOGEVEEN

  Gymnastiek – Turnen

Peuters Tijd Zaal Leid(st)er
Dinsdag 09.00 – 09.45 uur Turnhal Trudy Dijkstra
Dinsdag 09.50 – 10.35 uur Turnhal Trudy Dijkstra
Dinsdag 10.45 – 11.30 uur Turnhal Trudy Dijkstra
Vrijdag 09.00 – 09.45 uur Turnhal Trudy Dijkstra
Vrijdag 09.50 – 10.35 uur Turnhal Trudy Dijkstra
Vrijdag 10.45 – 11.30 uur Turnhal Trudy Dijkstra

 

Kleuters (jo/me) Tijd Zaal Leid(st)er
Dinsdag 16.00 – 16.45 uur Booyenverlaat Selma Pekel
Dinsdag 16.45 – 17.30 uur Zuiderbreedte Trudy Dijkstra
Donderdag 16.45 – 17.30 uur De Magneet Trudy Dijkstra

 

Meisjes 6-8 jaar (gr. 3 en 4) Tijd Zaal Leid(st)er
Dinsdag 16.45 – 17.30 uur Booyenverlaat Selma Pekel
Donderdag 16.15 – 17.00 uur Curiestraat Anita Koster
Donderdag 16.00 – 16.45 uur Turnhal Nelleke v.d. Zwaard
Donderdag 17.30 – 18.15 uur De Magneet Trudy Dijkstra

 

Meisjes 8-10 jaar (gr. 5 en 6) Tijd Zaal Leid(st)er
Dinsdag 17.45 – 18.45 uur Booyenverlaat Selma Pekel
Woensdag 8-9 jaar 17.00 – 18.00 uur De Magneet Sabine de Bruin
Woensdag 10-11 jaar 18.00 – 19.00 uur De Magneet Sabine de Bruin
Donderdag 16.45 – 17.45 uur Turnhal Nelleke v.d. Zwaard

 

Meisjes 10-12 jaar (gr. 7 en 8) Tijd Zaal Leid(st)er
Dinsdag 18.45 – 19.45 uur Booyenverlaat Selma Pekel
Woensdag 19.00 – 20.00 uur De Magneet Sabine de Bruin
Donderdag 19.00 – 20.00 uur Turnhal Lonneke Verhage / Tamara Zantingh

 

Meisjes 12 jr. e.o. Tijd Zaal Leid(st)er
Donderdag 20.00 – 21.00 uur Turnhal Lonneke Verhage / Tamara Zantingh

 

Recreatie groepen Dag Tijd Zaal Leid(st)er
11-18 jaar Dinsdag 19.00 – 20.00 uur Curiestraat Jolanda v.d. Woude
18 + Dinsdag 20.00 – 21.00 uur Curiestraat Yvonne Verhage

 

Club Extra Tijd Zaal Leid(st)er
Dinsdag 16.00 – 16.45 uur Zuiderbreedte Trudy Dijkstra
Woensdag 15.15 – 16.00 uur Zuiderbreedte Trudy Dijkstra
Woensdag 16.00 – 16.45 uur Zuiderbreedte Trudy Dijkstra

 

Dames 16+ Tijd Zaal Leid(st)er
Maandag 20.30 – 22.00 uur Turnhal Marjoleine Kruizinga

 

Jongens 6-8 jaar Tijd Zaal Leider
Dinsdag 17.00 – 18.00 uur Turnhal Rudolf ten Buur

 

Jongens 9 jaar e.o. recreatie Tijd Zaal Leider
Dinsdag 18.00 – 19.00 uur Turnhal Rudolf ten Buur

 

Jongens wedstr. groep Tijd Zaal Leider
Dinsdag 18.00 – 20.00 uur Turnhal Rudolf ten Buur

 

Acrogym Dag Tijd Zaal Leid(st)er
jo/me 8 jr. e.o. Donderdag 18.30 – 20.00 uur Curiestraat Marleen Winters

 

55+/senioren Dag Tijd Zaal Leid(st)er
da/he 55+ woensdag 10.00 – 11.00 uur Turnhal Nettie Buist
dames sr. woensdag 19.00 – 20.00 uur Brederoweg Nettie Buist
dames en heren woensdag 21.00 – 22.00 uur Brederoweg Ferdinand Kampman

 

Selectie turnen Dag Tijd Zaal Leid(st)er
meisjes 6-9 jr woensdag 17.30 – 18.45 uur Turnhal Nelleke v.d. Zwaard / Marjoleine Kruizinga
meisjes 8-10 jr donderdag 17.00 – 18.30 uur Curiestraat Anita Koster
meisjes 13 jr. e.o. dinsdag 20.00 – 21.30 uur Turnhal Lonneke Verhage /Anita Koster
meisjes 9-12 jr. vrijdag 18.00 – 20.00 uur Turnhal Lonneke Verhage / Anita Koster
meisjes 13 jr. e.o. vrijdag 19.30 – 21.30 uur Turnhal Lonneke Verhage / Anita Koster
jo/me 9 jr. e.o. donderdag 17.45 – 19.00 uur Turnhal Adrie Verhage / Tamara Zantingh
jongens donderdag 17.45 – 19.45 uur Turnhal Rudolf ten Buur

 

 

Kleuterdans Tijd Zaal Leid(st)er
Maandag 16.00 – 16.45 uur De Magneet Grietje v.d. Hof

 

Kids Dance 6-9 jaar Tijd Zaal Leid(st)er
Maandag 16.45 – 17.30 uur De Magneet Grietje v.d. Hof
Vrijdag 16.45 – 17.30 uur Zuiderbreedte Grietje v.d. Hof

 

Jazzdans Dag Tijd Zaal Leid(st)er
9-12 jaar maandag 17.30 – 18.30 uur De Magneet Grietje v.d. Hof
9-12 jaar vrijdag 18.30 – 19.30 uur Zuiderbreedte Grietje v.d. Hof
12-16 jaar vrijdag 17.30 – 18.30 uur Zuiderbreedte Grietje v.d. Hof
16+  jaar vrijdag 19.30 – 20.30 uur Zuiderbreedte Grietje v.d. Hof
25+ beg. maandag 18.45 – 19.30 uur Zuiderbreedte Yvonne Verhage
25+ med/gev. maandag 19.30 – 20.30 uur Zuiderbreedte Yvonne Verhage
30+ woensdag 09.00 – 09.45 uur Turnhal Trudy Dijkstra
50+ woensdag 09.45 – 10.30 uur Turnhal Trudy Dijkstra

 

Aerobic/steps Dag Tijd Zaal Leid(st)er
Aerobic/steps Maandag 20.30 – 21.15 uur Zuiderbreedte Yvonne Verhage

 

Jazz selectie Dag Tijd Zaal Leid(st)er
D-niveau dinsdag 17.30 – 18.45 uur Zuiderbreedte Grietje v.d. Hof
C-niveau dinsdag 18.45 – 20.15 uur Zuiderbreedte Grietje v.d. Hof
B-niveau dinsdag 20.00 – 21.30 uur Zuiderbreedte Grietje v.d. Hof

 

Sportzalen Straatnaam
Turnhal Vermeerstraat 21
Zuiderbreedte Boekenberghstraat 12
De Magneet Satellietenlaan
Curiestraat
Booyenverlaat
Brederoweg
Boekenberghstraat