Booyenverlaat: we trainen op het Cruyff Court of het basketbalveld ernaast
Kleuters Dinsdag 16.00 – 16.40 uur Melissa 16
Meisjes 6-8 jaar Dinsdag 16.50 – 17.30 uur Melissa 24
Meisjes 8-10 jaar Dinsdag 17.45 – 18.40 uur Melissa 24
Meisjes 10-12 jaar Dinsdag 18.50 – 19.45 uur Marieke 22

 

Zuiderbreedte; we trainen op het grasveld achter de school of op het schoolplein voor dans of Cruyff Court
Club extra Dinsdag 16.00 – 16.40 uur Trudy 5
Kleuters Dinsdag 16.50 – 17.30 uur Trudy 12
Club extra Woensdag 15.15 – 15.55 uur Trudy 7
Club extra Woensdag 16.05 – 16.45 uur Trudy 3
Kidsdance 8-11 jaar Vrijdag 16.30 – 17.25 uur Grietje 6
Jazzdans 11-14 jaar Vrijdag 17.35 – 18.25 uur Grietje 12
Jazzdans 14-18 jaar Vrijdag 18.35 – 19.25 uur Grietje 17
jazzdans 18+ Vrijdag 19.35 – 20.30 uur Grietje 15
jazzdans 25+ Maandag 18.45 – 19.25 uur Yvonne 9
jazzdans 25+ gevorderden Maandag 19.35 – 20.25 uur Yvonne 17
aerobic/steps Maandag 20.35 – 21.30 uur Yvonne 9

 

De Magneet; we trainen op het gras bij het park of het plein tussen de magneet en de Lidl
Kleuterdans Maandag 16.00 – 16.40 uur Grietje 7
Kidsdance 6-9 jaar Maandag 16.50 – 17.30 uur Grietje 11
Jazz 9-12 jaar Maandag 17.40 – 18.30 uur Grietje 9
Meisjes 8-9 jaar Woensdag 17.00-17.55 uur Sabine 22
Meisjes 10-11 jaar Woensdag 18.05 – 18.55 uur Sabine 21
Meisjes 10 – 12 jaar Woensdag 19.05 – 20.00 uur Sabine 15
Kleuters Donderdag 16.45 – 17.25 uur Trudy 15
Meisjes 6-8 jaar Donderdag 17.35 – 18.15 uur Trudy 27

 

Curiestraat; we trainen op het grasveld achter de gymzaal
Meisjes 6-8 jaar Donderdag 16.15 – 16.55 uur Anita 8
Selectie Donderdag 17.05 – 18.00 uur Anita 18
recreatiegroep 18+ Dinsdag 20.00 – 21.00 uur Yvonne 6

 

Turnhal; we trainen op het grasveld achter de gymzaal
Meiden 16+ Maandag 19.30 – 20.30 uur Marjoleine 16
Peutergym Dinsdag 9.00 – 9.40 uur Trudy
Peutergym Dinsdag 9.50 -10.35 uur Trudy
Peutergym Dinsdag 10.45 – 11.30 uur Trudy
Jongens 6-8 jaar Dinsdag 17.00 – 17.55 uur Nelleke 18
Jongens 9 e.o. Dinsdag 18.05 – 19.00 uur Rudolf 19
Jongens wedstrijdgroep Dinsdag 19.30 – 20.30 uur Rudolf 12
Meisjes 6-8 jaar Donderdag 16.00 – 16.40 uur Nelleke 26
Meisjes 8-10 jaar Donderdag 16.50 – 17.45 uur Nelleke 39
Meisjes 10-12 jaar Donderdag 18.00 – 18.55 uur Marieke en Tamara 27
Meisjes 12 jaar e.o. Donderdag 19.05 – 20.00 uur Marieke en Tamara 23
Peutergym Vrijdag 9.00 – 9.40 uur Trudy
Peutergym Vrijdag 9.50 – 10.35 uur Trudy
Peutergym Vrijdag 10.45 – 11.30 uur Trudy
Selectie 9-12 jaar Vrijdag 18.00 – 18.55 uur Lonneke en Anita 12
Selectie 13 jaar e.o. Vrijdag 19.05 – 19.55 uur Lonneke en Anita 9
selectie 13 jaar e.o. Vrijdag 20.05 – 21.00 uur Lonneke en Anita 9
55+ senioren Woensdag 10.00 – 11.00 uur Nettie 17

 

Boekenberghstraat;  we trainen op het cruyffcourt ernaast
dames senioren woensdag 19.00 – 19.55 uur Nettie 19
dames en heren woensdag 20.05 – 21.00 uur Ferdinand 8
jazz 30+ woensdag 9.00 – 9.40 uur Trudy 6
jazz 50+ woensdag 9.50 – 10.30 uur Trudy 12